fbpx
Modeli

Vitrine, I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb, 256 Gb

Ekrani

6.7 inç

Ram

6GB

Kamera

12 MP/12 MP/12 MP Dhe Selfie Camera 12 MP

Procesori

Hexa-core

Bateria

Li-Ion 3687 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?