fbpx
Memoria

128 Gb, 256 Gb

Modeli

Vitrine, I Ri, ne kuti

Ekrani

6,1 inç

Ram

6GB

Kamera

12 MP + 12 MP + 12 MP dhe Selifie Camera 12 MP

Proçesori

Apple A14 Bionic

Bateria

Li-Ion 2815 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?