fbpx
Memoria

64 Gb, 128 Gb

Modeli

I Ri, ne kuti

Kamera

12 MP + 12 MP dhe Selfie Camera 12 MP

Ekrani

6,1 inç

Proçesor

Hexa Core (Dual core, Firestorm + Quad core, Icestorm)

Bateria

Li-Ion 2815 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?