fbpx
Modeli

I RI, 5G

Memoria

128 Gb

Ram

4 GB

Ekrani

6.1 inç, Super Retina XDR OLED

OS

iOS 15

Kamera

Dual 12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.7µm,
12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide)
dhe Front Camera 12 MP f/2.2, 23mm (wide)

Bateria

Li-Ion 3240 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat