fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

3GB

Ekrani

6,5 inç

Kamera

13 MP,2 MP,2 MP dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat