fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ekrani

6,5 inç

Ram

3GB

Proçesori

Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53

Kamera

13 MP, 2MP dhe Front Camera 5 MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat