Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

2 GB

Ekrani

6,5 inç

Kamera

8 MP dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core (4×1.6 GHz Cortex-A55 & 4×1.2 GHz Cortex-A55)

Bateria

Li-Ion 5000 mAh

Produkte të Ngjashme