Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb, 64 Gb, 128 Gb

Ram

3GB

Ekrani

6,5 inç

Kamera

48 MP,2 MP dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core (2×1.6 GHz & 6×1.6 GHz)

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme