Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb, 128 Gb

Ram

4 GB, 6GB

Ekrani

6,7 inç

Kamera

50 MP,2 MP,2 MP dhe Front Camera 13MP

Proçesori

Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4×1.9 GHz Kryo 265 Silver)

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme