fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

2 GB

Ekrani

6.4 Inç

Chipset

Qualcomm SDM450 Snapdragon 450

Memory Card Slot

Po

Kamera

13MP/5MP/2MP dhe Front Camera 8MP

Bateria

Li-Po 4000 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat