fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb, 64 Gb, 128 Gb

Ram

3GB

Ekrani

6.5"- 720×1600 pixels

Proçesori

Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)

OS

Android 10

MicroSD Slot

Po

Kamera

48 MP/ 5 MP/ 2 MP/ 2 MP dhe Front Camera 8 MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme

Open chat