fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb, 64 Gb

Ram

3GB, 4 GB

Ekrani

6.5 inç

Kamera

48 MP/8 MP/2 MP/2 MP dhe Front Camera 13 MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Procesori

Octa-core

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat