fbpx
Modeli

I RI, 4G, I RI, 5G

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Proçesori

Octa-core

Ekrani

6,6 inç – Super AMOLED Display

Kamera

48MP/5MP/2MP dhe Front Camera 8MP

Memory Card Slot

PO

Bateria

Li-Po 5000 mAh, Fast Charging 15w

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat