fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb, 128 Gb

Ram

6GB

Ekrani

Super AMOLED, 6.4 inç

OS

Android 11

Proçesori

Octa-core, Mediatek Helio G80 (12 nm)

Kamera

64 MP,8 MP,5MP,5 MP dhe Front Camera 20 MP

Bateria

Li-Ion 5000 mAh, Fast charging 15W

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat