Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb

Ram

6GB, 8GB

Ekrani

Super AMOLED, 6,5 inç

OS

Android 11

Proçesori

Octa-core, Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)

Kamera

64 MP, 12MP, 5MP, 5MP, dhe Front Camera 32 MP

Bateria

Li-Po 4500 mAh, Fast charging 25W

Produkte të Ngjashme