fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb

Ram

6GB

Ekrani

Super AMOLED, 6.7 inç

Kamera

64 MP, 8 MP, 12 MP, 5 MP, dhe Front Camera 32 MP

Proçesori

Octa-core, Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)

Bateria

Li-Ion 5000 mAh, Fast charging 25W

Produkte të Ngjashme

Open chat