Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Ekrani

6.6"

Proçesori

Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A55 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)

OS

Android 12

Kamera

50 MP/ 5 MP/ 2 MP dhe Front Camera 8 MP

Bateria

Li-Po 6000 mAh

Produkte të Ngjashme