Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Ekrani

6.4"

Proçesori

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

OS

Android 11

Kamera

48 MP/ 8 MP/ 2 MP/ 2 MP dhe Front Camera 13 MP

Bateria

Li-Po 6000 mAh

Produkte të Ngjashme