Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Ekrani

Super AMOLED, 6.6 inç

OS

Android 12

Proçesori

Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A55 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)

Kamera

50 MP,5 MP,2MP dhe Front Camera 8 MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh, non-removable , Fast charging 15W

Produkte të Ngjashme