fbpx
Modeli

I RI, 5G, Vitrine, 5G

Memoria

128 Gb

Ram

8GB

Ekrani

Dynamic AMOLED 2X, 6.7 inç

Kamera

12MP, 64MP, 12MP dhe Front Camera 10MP

Proçesori

Exynos 2100

Bateria

Li-Ion 4800 mAh / Fast charging 25W

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat