fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb, 256 Gb

Ekrani

6,8 inç

Ram

12GB, 8GB

Çipset

Exynos 2100 (5 nm) – International

Kamera

108 MP, f/1.8, 24mm (wide), 10 MP, 10 MP, 12 MP dhe Front Camera: 40 MP, f/2.2, 26mm

Video

4K@30/60fps, 1080p@30fps

Proçesori

Snapdragon 888

Bateria

Li-Ion 5000 mAh,

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat