Modeli

I RI, 5G, Vitrine, 5G

Memoria

128 Gb, 256 Gb

Ram

8GB

Ekrani

Dynamic AMOLED 2X
6.2 inç

Proçesori

Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G

Kamera

12MP, 64MP, 12MP dhe Front Camera 10MP
Kamera: 4K@30/60fps

Bateria

-Li-Ion 4000 mAh, non-removable
-Charging Fast charging 25W

Produkte të Ngjashme