fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

3GB

Ekrani

10,4 inç

Procesori

Octa-core, Qualcomm SM6115 Snapdragon 662

Kamera

8 MP dhe Front Camera 5 MP

Bateria

Li-Po 7040 mAh, Fast charging 15W

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?