fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb

Ram

6GB

Ekrani

6.67 inç

OS

Android 10

Chipset

Qualcomm SM7150-AC Snapdragon 732G (8 nm)

CPU

Octa-core

Kamera

4 kamera (64GB/13MP/2MP/2MP) / Front Camera – 20MP dhe Video – 4k

Bateri

Li-Po 5160 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat