fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb, 128 Gb

Ekrani

6.5"- AMOLED

Proçesori

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

OS

Android 11, MIUI 12

Kamera

50MP/ 8MP/ 2MP/ 2MP dhe Front Camera 8MP

Bateria

Li-Po 6000 mAh

Sensor

Fingerprint

Ram

4 GB, 6GB

Produkte të Ngjashme

Open chat