Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb, 128 Gb

Ram

4 GB, 6GB

Ekrani

6,53 inç

Kamera

13GB, 2GB dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core

Memory Card Slot

Po

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme