fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ekrani

6,53 inç

Ram

4GB

Kamera

13GB, 8GB, 5GB, 2GB dhe Front Camera 8MP

Proçesori

Octa-core

Memory Card Slot

Po

Bateria

Li-Po 5020 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat