fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

2 GB

Ekrani

6,53 inç

Kamera

13 MP dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core

Memory Card Slot

Po

Bateria

5000mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat