fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

2 GB

Ekrani

6,53 inç

Proçesori

Octa-core

Kamera

13 MP dhe Front Camera 5 MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh, Charging 10W

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?