Memoria

64 Gb

Modeli

I Ri, ne kuti

Ekrani

6.53" – 720×1600 pixels

Proçesori

Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)

OS

Android 10, MIUI 12

Kamera

13 MP/2MP/2MP dhe Front Camera 5MP

RAM

3GB RAM

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Card slot

Po

Sensor

Fingerprint

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?