fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ekrani

6,53 inç

Ram

4GB

Kamera

13GB dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core

Memory Card Slot

Po

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme

Open chat