fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Kamera

48 MP,
8 MP,
2 MP,
2 MP,
dhe Front Camera 8 MP

Ekrani

6,53 inch

Proçesori

Qualcomm SM6115 Snapdragon 662

Bateria

6000mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat