Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

2 GB

Ekrani

6,52 inç

Kamera

8 MP dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53

Bateria

5000mAh

Produkte të Ngjashme