Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

32 Gb

Ram

2 GB

Ekrani

6,52 inç

Kamera

8 MP dhe Front Camera 5MP

Proçesori

Octa-core (4×2.2 GHz Cortex-A53 & 4×1.7 GHz Cortex-A53)

Bateria

5000mAh

Produkte të Ngjashme