fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ekrani

6.43"- Super AMOLED

Ram

6GB

Proçesori

Octa-core

OS

Android 11, MIUI 12

Kamera

64MP/ 8MP/ 2MP/ 2MP dhe Front Camera 13MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Sensor

Fingerprint

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat