Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb

Ekrani

6.67"- AMOLED

Ram

6GB

Proçesori

Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G

OS

Android 11, MIUI 12

Kamera

108MP/ 8MP/ 5MP/ 2MP dhe Front Camera 16MP

Bateria

Li-Po 5020 mAh

Sensor

Fingerprint

Produkte të Ngjashme