Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

128 Gb

Ekrani

6.43"- AMOLED

Ram

4GB

Proçesori

Octa-core (2×2.2 GHz Kryo 460 Gold & 6×1.7 GHz Kryo 460 Silver)

OS

Android 11, MIUI 12.5

Kamera

48MP/ 8MP/ 2MP/ 2MP dhe Front Camera 13MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Sensor

Fingerprint

Produkte të Ngjashme