Ekrani

6.53" – 1080×2340 pixels

Memoria

64 Gb, 128 Gb

RAM

6GB

Proçesori

Octa-core (2×2.05 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

Modeli

I Ri, ne kuti

OS

Android 9.0 (Pie)

Kamera

64MP/8MP/2MP/2MP dhe Front Camera 20MP

Bateria

Li-Po 4500 mAh

Card Slot

Po

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?