fbpx
Modeli

I Ri, ne kuti

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Ekrani

6.53 inç

Kamera

48MB/ 8MP/ 2MP/ 2MP dhe Front Camera 13 MP

Procesori

Octa-core

Sim

Dual Sim

Bateria

Li-Po 5020 mAh, Fast charging 18W

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat