fbpx
Memoria

128 Gb

Modeli

I Ri, ne kuti

Ekrani

6.67" – 1080×2400 pixels

Ram

6GB

Kamera

64GB/ 8MP/ 5MP/ 2MP dhe Front Camera 32GB

Procesori

Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 465 Silver)

OS

Android 10, MIUI 12

Bateria

Li-Po 5020 mAh

Dual Sim

Po

Card Slot

Po

Sensor

Fingerprint

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?