fbpx
Memoria

64 Gb, 128 Gb

Modeli

I Ri, ne kuti

Ekrani

6.67" – 1080×2400 pixels

Ram

4 GB, 6GB

Proçesori

Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 465 Silver)

OS

Android 10, MIUI 11

Kamera

64MP/8MP/5MP/2MP dhe Front Camera 16MP

Bateria

Li-Po 5020 mAh

Sensor

Fingerprint

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat
Përshëndetje,

Si mund t'ju ndihmojmë?