fbpx
Modeli

I RI, 5G

Memoria

64 Gb

Ram

4 GB

Ekrani

6.53 inc

Proçesori

Octa-core (2×2.4 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

Kamera

48 MP, 2 MP, 2 MP dhe Front Camera 13 MP

Bateria

Li-Po 5000 mAh

Produkte të Ngjashme

Ne përdorim cookies për tu siguruar se po ju japim eksperiencën më të mirë në website-in tonë

Open chat